Dąbki noclegi, informacje, wczasy w Dąbach. Zapraszamy do Dąbek.

Bobolin

Bobolin konie

W gminie Darłowo, pomiędzy Dąbkami i Darłowem leży mała miejscowość wakacyjnego wypoczynku – Bobolin. Położony wśród lasów sosnowych, w oddaleniu od aglomeracji miejskich, z czystymi plażami. To kapitalne wręcz miejsce do spędzenia urlopu dla osób z dziećmi oraz wszystkich, którzy poszukują spokoju.

To także idealne miejsce do spacerów, wycieczek rowerowych – przez Bobolin biegnie parę szlaków rowerowych. We wsi znajduje się również gospodarstwo agroturystyczne ze stadniną koni. Można tutaj równocześnie odpocząć nad morzem oraz skorzystać z jazdy konnej bądź wziąć kilka lekcji hippiki.
Bobolin posiada też dostęp do plaży. Od głównej trasy biegnącej przez Bobolin, łączącej Darłowo z Dąbkami, do nadmorskiej plaży jest mniej więcej kilometr. Ale część obiektów turystycznych znajduje się bliżej nadmorskiej plaży. Miejscowa plaża jest szeroka, piaszczysta i nie jest na niej zbyt tłoczno. Na plaży znajdują się również betonowe bunkry. Zejście na plażę prowadzi chodnikiem przez las sosnowy.
W samej miejscowości nie ma wielu obiektów gastronomicznych, ani sklepów – zawsze można wybrać się do nich do ościennego Darłowa bądź Dąbek. Za to baza turystyczna to na ogół domki letniskowe nad morzem, domy gościnne, oferujące kwatery i pokoje oraz gospodarstwa agroturystyczne. Pełną ofertę prezentującą noclegi w Bobolinie odnajdziesz pod adresem: www.bobolin.pl/noclegi/wszystkie.

Polecamy

Darłówko noclegi w Darłówku

Darłówko noclegi

Wicie nad Morzem

Wicie nad morzem bałtyckim

Domki nad Morzem

domki letniskowe nad morzem