Dąbki noclegi, informacje, wczasy w Dąbach. Zapraszamy do Dąbek.

Dąbkowice

Dąbki

Parę domów, parę ośrodków wczasowych, kempingów, wąski pasek lądu porośnięty sosnowym lasem, pomiędzy morzem i jeziorem Bukowo – to naturalnie miejscowość Dąbkowice.

To wspaniałe wprost miejsce do wypoczynku od hałasu – wyrażenia „spokój oraz cisza” nabierają tu dosłownego znaczenia. Pobliskie miejscowości to – Dąbki – oddalone są o około 6 km na północny wschód, a ok 5 kilometrów w drugą stronę leżą Łazy. Jednak dojechać do Dąbkowic można tylko od strony Dąbek – stamtąd wiedzie kończąca się w Dąbkowicach droga. Do okolicznych miejscowości można się z kolei wybrać rowerem.
Miejscowa plaża nigdy nie jest tłoczna, nawet w tak zwanym szczycie sezonu wakacyjnego – każdy znajdzie na tej piaszczystej, szerokiej plaży wystarczającą ilość miejsca dla siebie i rodziny. Ba, poniektórzy zafascynowani miejscową plażą przybywają nawet z Dąbek. Jeżeli ktoś tęskni za klimatem dzikiej plaży winien wpaść na tę w Dąbkowicach. Na tej plaży można faktycznie wypocząć!
Dąbkowice, za pośrednictwem lokalizacji nad jez. Bukowo to wspaniałe miejsce dla wędkarzy – da się tutaj złowić okonia, sieję, węgorza lub sandacza. Z tego położenia zadowoleni są także entuzjaści sportów wodnych – windsurferzy, kitesurferzy, żeglarze czy kajakarze.
Jeżeli wybierając noclegi nad morzem szukają Państwo spokoju, ciszy, wytchnienia – proszę w swych poszukiwaniach rozważyć Dąbkowice.

Polecamy

Darłówko noclegi w Darłówku

Darłówko noclegi

Wicie nad Morzem

Wicie nad morzem bałtyckim

Domki nad Morzem

domki letniskowe nad morzem